Miejsce posiedzenia plenarnego KEiT PAN w dn. 23.11.2011 r.:
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechnika Warszawska
Warszawa

WEiTI to jeden z największych wydziałów na Politechnice Warszawskiej. Studiuje na nim ok. 3800 studentów na trzech poziomach studiów dziennych w formie zajęć dziennych, wieczorowych i zaocznych, także przez internet. Wydział prowadzi również studia dzienne w języku angielskim oraz wymianę zagraniczną studentów z uczelniami europejskimi oraz kanadyjskimi.

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych jest przodującym, innowacyjnym wydziałem, który ma wszystkie cechy uniwersytetu trzeciej generacji, realizującym misję edukacyjną oraz badawczą w połączeniu z transferem technologii i know-how do gospodarki. We wszystkich aspektach swojej działalności Wydział wypełnia Misję Politechniki Warszawskiej, przyjętą Uchwałą Senatu Uczelni 13 grudnia 2000 roku.

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Politechnika Warszawska
ul. Nowowiejska 15/19
tel: (+48) 222 347 497